| Valystef a întrebat:

Salutare prieteni, sunt nou pe aici si as vrea sa va rog daca stiti cumva pe cineva care are nevoie de un grafician DTP, mai bine zis un image designer?
Pot concepe orice fel de sigla, logo, vectori dupa preferintele clientilor.
Grafica de orice fel in Corel Draw si Photoshop.

3 răspunsuri:
| Madalina7944 a răspuns:

Ai un portofoliu? Este mult mai posibil sa-ti atragi clienti, daca prezinti si cateva lucrari facute de tine. Bafta!

| Valystef explică:

Binenteles, am un portofoliu destul de bine pus la punct, dar nu stiu cum sa-l facc public aici si daca am voie...

| jeek0 a răspuns (pentru Valystef):

Ai voie. pune un link nu e nevoie sa incarci toate lucrarile pe site. le incarci in alta parte. suntem curiosi ce ai