| Darktee a întrebat:

Salutare,puteti sa imi spuneti si mie cat are salariul un ofiter mai care a absolvit academia tehnica militara?

4 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Nu sunt ofiteri de MAI, sunt de MAPN, 2000+

| NOC a răspuns (pentru SSJGohan3):

@SSJGohan3

Pe perioada scolarizarii, studentii apartin de M.Ap.N. e una, dupa absolvire se duc catre beneficiarii de drept, ceea ce denota ca nu stii despre ce vorbesti.

Academia Tehnica Militara pregateste ofiteri pentru tot SNS-ul, de la M.Ap.N. la S.T.S. si S.I.E., deci inclusiv pentru M.A.I. Nici macar nu te-ai obosit sa verifici locurile scoase la concurs anul asta, lucru care se face extrem de usor.

Rezuma-te la subiectele pe care le cunosti si nu dezinforma lumea.

| SSJGohan3 a răspuns (pentru NOC):

Am scris un i in plus..."Nu sunt ofiter de MAI, sunt de MAPN, 2000+" asta era forma corecta, scuze greseala

| NOC a răspuns (pentru SSJGohan3):

Am inteles. In cazul de fata, imi cer si eu scuze pentru raspunsul de mai devreme si multumesc pentru precizare.