| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a întrebat:

Salutare TPU, știe cineva unde pot să găsesc lucrări de licență făcute, în domeniul ingineriei, mai exact ceva de topografie sau de automatică? Sau de orice profil?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pe Scribd sunt destule.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In arhivele facultatilor.

| Violleta2022 a răspuns:

In arhivele facultatilor respective.

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 explică (pentru Violleta2022):

Și unde găsesc arhivele facultăților? Pe site urile lor?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tudor_Andrei_2000_5tm6):

Licentele s-au scris pe hartie, nu mai stiu acum, in zilele noastre sunt trimise in format pdf, dar zeci de ani au fost scrise pe hartie si cusute in dosare frumoase, deci ar trebui sa fie tone de hartie, arhivate pe undeva in facultatea aia.
Nu cunoscut amanunte si nu stiu cat este de legal ori cum ati putea intra in posesia lor. Asta se poate afla probabil mergand la acea facultate si discutand cu secretara sau decanul facultatii.

Pe site-ul facultatii nu sunt arhivate licentele studentilor, asta este calr si nu vei putea gasi asa ceva pe site.
Nici nu stiu daca aveti voie sa vedeti voi lucrari de licenta... dar asta se poate afla daca mergeti al facultatea respectiva si vorbitia oclo cu secretara, decanul sau cine