| Suceava_Iepuri_Ug_1990 a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o intrebare si aceea este ca nu stiu ce meserie pot sa practic in care sa folosesc telefonul adică sunt foarte bun la telefoane si ma pricep la ele. Sper sa înțelegeți ce am vrut sa spun. Multumesc

1 răspuns:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Si mie imi plac telefoanele si am avut un hobby inca din copilarie cu telefoanele si mi-au placut. Pai te poti face IT-ist in domeniul IT cu telefoane, etc. Sau te poti angaja lejer pe undeva dar iti trebuie putina practica sa mai inveti de la cineva, eventual intr-un service de reparat telefoane, bineinteles si daca o sa-ti placa tot timpul sa faci numai asta happy