| Mariusssssssssssssssssssss a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare pentru aceea ce se pricep la telefoane. Se merita sa cumpar un Samsung sgh-f490 cu un milion de lei? Anunt ca telefonul este zgariat da nu pe dinafara, nu stiu cum sa spun, adica pe dinauntru pe display se vad 4 linii negre. Se merita? Anunt ca telefonul nu vreau sa-l pastrez eu, vreau sa-l vand mai departe. Si cat as putea primii pe el daca il cumpar?

3 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Daca telefonul e bun si nu are defectiuni in functionare da, il poti da cu 150 200 lei daca are o carcasa impecabila incarcator, usb si eventual un card

| BigBadSheep a răspuns:

Nu valorează un milion în condiţiile zise de tine. Şi apoi dacă tu îl iei aşa cum se prezintă acum nu înseamnă că cel căruia încerci să-l vinzi ţi-l va cumpăra aşa...
Nu e un telefon pe care să faci bani.

| SimaRobertLucian96 a răspuns:

Salut! Sa stii ca ar fi bine sa-l cumperi cu vreo 70-80 lei ca sa-l vinzi mai departe dupa parerea mea nu ai lua mai mult de 100 ron.