| MikeMike2010 a întrebat:

Salutari si Sarbatori Fericite tuturor. Spuneti-mi si mie daca este bine sa ma duc dupa terminarea liceului la Stanford University?

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Este foarte bine; mai ramane sa si poti.Nu ne spui in ce clasa esti, dar ai grija sa aplici din vreme findca universitatile americane au termenele mai indelungate decat cele europene pentru o aprobare, dupa cate stiu eu.Succes!

| darrio2007 a răspuns:

Acolo se intra cu note mari. Daca tu crezi ca intrunesti conditiile? Oricum iti doresc succes.