| MikeMike2010 a întrebat:

Spuneti-mi si mie unde as putea sa ma duc dupa terminarea liceului? Eu m-am gandit sa merg la facultatea de medicina la iasi, la stanford university sau la academia de politie. Voi ce zice-ti ce mi-ati recomanda?

4 răspunsuri:
| INeverStopLoving a răspuns:

Pai te duci unde faci ceea ce-ti place. Dpa criteriul asta este foarte simplu sa te decizi unde mergi.

| Antoniia458 a răspuns:

Pai du-te la Facultatea de medicina si farmacie Ghr. T sau Cuza voda din Iasi Fratele meu e la farmacie la Ghr. T. esooper.

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Stanford?raised eyebrows universitatea aceea din america?:O ai atatea 10 de mi de euro de dat pentru faculta?