| anonim_4396 a întrebat:

SAlutere ...am si eu o intrebare ...sunt elev in clasa 12 a la gr scl Mircea Vulcanescu din Bucuresti si vreau sa ma angajez dar nu gasesc pe nici un site ceva care sa-mi se potriveasca
cine ma poate ajuta sa imi gasesc un loc de munca? sunt dispus sa imi mut domiciliul pentru un salariu decent, cu care sa pot acoperi si chiria
precizez ca nu as vrea sa fie mc donalds sau impartit de pliante, vreau ceva serios
mersi

1 răspuns:
| 9128397 a răspuns:

Daca vrei sa iti cauti de lucru nu cauta pe net ai incredere