| Dorin93 a întrebat:

Sault! Am aplicat pe bestjobs.ro pentru un post de infirmier in Anglia. http://www. bestjobs.ro/locuri-de-munca-ingrijitori-batrani-infirmie ri-care-assistant-contracte-clinici-private-din-marea-br itanie/610063/1
Stie cineva ceva despre firma Eurolife Consulting? A mai plecat cineva prin firma asta? Oferta e atractiva, dar mi se pare ciudat ca se percepe o taxa de mediere de 1250 RON. Banuiesc ca ar fi trebuit ca acea taxa sa o achitam la primele salarii. In fine, voi reveni cu informatii daca ma cheama pentru interviu, iar pana atunci astept pareri. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cam asa percep toti. e o modalitate de a filtra oamenii. cei care pot plati de obicei sunt ceva mai educati/capabili/ intelegi tu.

si mie mi se pare cam mult. de aceea eu prefer sa caut pe site-uri din alte tari. asa pot sa evit taxele de mediere, si sa imi aranjez eu tot. de la transport pana la cazare (si eventual sa cad la o intelegere cu angajatorul)

| Lenuta_Vatasescu_1958 a răspuns:

Oferta locuri de munca and betsjobs?