| Xenor a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva daca se poate, ce stiti despre firma Eurolife Consulting? ..sunt seriosi sau e doar o mare teapa?

1 răspuns:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Parerea mea e ca acest gen de firme de pe internet sunt o mare pacaleala, vor doar sa ia banii si apoi te lasa cu ochii in soare.Verisorul meu a sunat la o firma de acest fel, a dat 100 euro si apoi a fost amanat cu plecarea pana nu s-a mai dus deloc.Mai bine incerci sa cauti oameni de incredere, care sa itispuna din proprie experienta despre locul unde vrei sa mergi.