| AnaMaria_8240 a întrebat:

Se merita sa faci academia fortelor aeriene? Ce salariu castiga un pilot militar?

3 răspunsuri:
| NOC a răspuns:

Alexz44, visezi frumos. Mii de euro castiga pilotii civili de linie, nu militarii.

Verifica declaratiile de avere de la marile unitati si o sa te convingi.

| alexz44 a răspuns:

Se merita.salariul nu pot sa il zic dar e ff mare. poti ajunge si la 5000E

| sickness2787 a răspuns:

2600-2800 lei, nu euro pe la inceput, din care 1100 se duc pe chirie laughing si o sa zbori din an in pasti happy