| Adw a întrebat:

Se merita sa urmezi Facultatea de balneofiziokinetoterapie? Va fi o meserie buna pentru viitor?

3 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea ar merita.Este o meserie uriasa pe vitor, Iti urez bafta!

| RaraSeeDY a răspuns:

Un sfat prietenesc. Dragule urmeaz-o cu mare incredere. Este o meserie uriasa pe viitor, este asa de folositoare ca si aerul.
Continua facultatea si pe viitor daca vei avea ocazia sa iti deschizi un salon particular, vei vedea ca bani se vor lipi de tine si pe langa asta va fi placerea de a ajuta.
EU iti urez mult mult succes pe viitor!

| AndreutzaMonicutza a răspuns:

Da, chiar se merita. Am o verisoara care a urmat aceasta facultate si deja si-a gasit de muncit. Clar meserie de viitor