| Mihăiţă03 a întrebat:

Ce meserie ii de viitor si ce facultatea ar trebui sa urmezi?

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Viitorul apartine informaticii.

| Annim a răspuns:

Cea care iti place. Inteleg ca te orientezi dupa meseriile cele mai bine platite insa sa faci un lucru care nu-ti place, monoton timp de o viata intreaga, nu e logic.

| Mihăiţă03 explică (pentru Annim):

Si ce ar trebui sa urmez ceea ce imi place si sa raman cu un salar de nimic?

| Annim a răspuns (pentru Mihăiţă03):

Daca vei face fata in meseria pe care o alegi nu vei ramine cu un salariu de nimic.

| Mihăiţă03 explică (pentru Annim):

Pai asta ii problema....ca sunt confuz si nu stiu ce sa aleg...

| Annim a răspuns (pentru Mihăiţă03):

In asa circumstante eu nu te pot ajuta cu nimic, incearca sa te orientezi spre un domeniu preferat.