| 123gabialexandra a întrebat:

Secretarul literar poate deveni membru Ucimr?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta pe 16 ianuarie si ti s-a raspuns.
Ce nu ai inteles?

| sierra1 a răspuns:

Doar dacă le indeplinești pe astea:

https://www.ucimr.ro/......2021-1.pdf

| johnnny123 a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce nu pui tu toate întrebările astea direct pe situl www.ucimr.ro. Au acolo un formular de contact o adresă de email, numere de telefon, și chiar posibilitatea de a-ți face o programare.

De ce trebuie ca oamenii de pe TPU să intre pe situl ăla și să-ți caute ție niște răspunsuri pe care le-ai putea obține direct de la sursă?

| ALM2000RO a răspuns:

Ce este / reprezintă Ucimr?