| svenhassel13 a întrebat:

Si totodată, eu sunt in clasa a x a, ceva idei de meserii cu salarii bune care nu necesita f multa scoala(exemplu medicina)? Chiar nu stiu ce sa fac cu viata mea sad

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bun salariu pentru tine este minimul pe economie. Nici la morga nu te primeste cu clasa a x a, cum scrii tu.

32 răspunsuri:
| piratuu a răspuns (pentru Zuzu1991):

Alo, mai citeste o data ce a scris. fix medicina dadea ca exemplu in cazul domeniilor in care trebuie sa tragi tare si sa studiezi mult.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Om de serviciu la spital.
https://www.stiripesurse.ro/......28115.html