| sandix3130 a întrebat:

Stie cineva care este salariul unui agent SuperBingo Metropolis la oras?

Răspuns Câştigător
| danamarin a răspuns:

E mic...foarte mic...in jur de 500 de lei si ai un comision sub limita bunului simt din vanzari. ei spun ca dau 1000 de lei dar nu e nici pe departe asa

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Te plateste in functie de vinzari. daca vinzi bilete multe iei cam 1000 de ron. dar in general cam 500 600 de ron. Deci ff putin.

| oana1405 a răspuns:

Eu am inteles ca este foarte mare castigul...in functie de cate bilete vinzi.Am auzit ca iei cam 700 de ron doar pentru un top...

| sandix3130 explică:

Am pus intrebarea asta pentru ca eu am un salariu de 400 ron, plus comision 3%, deci foarte putin.

| samannegru16 a răspuns:

Salut ce sa stiu frate asa am si eu salariu 400 de lei dar am auzit ca este de 335 de lei e salariu mic dar sincer avetii carte de munca de la ei eu sunt din teleorman com plosca

| samannegru16 a răspuns:

Sunt hotii si mie mi-a spus ca face si carte de munca isi bate joc de tineret asta e Romania