| tobitadude a întrebat:

Care este salariul unui agent vanzari stradal la superbingo metropolis in tara eu sunt di buzau

5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Zicea un fost coleg ca ia 800 lei salariu fix sau poti merge pe varianta comisionului din vanzari, dar nu stiu cat la suta este sad

| mary_1175 a răspuns (pentru cretzufinish):

Hai fii serios cu 800 de lei laughing)))))))) salariul il iei in functie de cate bilete vinzi...asa mi s-a spus mie directoarea din judetul meu. ala care ti-a spus ca ia 800 lei... isi bate joc de tine

| mirella25 a răspuns:

Da, 800 RON net iar, in unele localitati se dau si bonusuri consistente, de exemplu, la mine in oras-Slatina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4. 500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in functie de vanzarile pe care le faci..cred...