| Gabriela_Neacsu_Andreea_1995 a întrebat:

Stie cineva cate locuri sunt la facultatea de jurnalism din cadrul universitatii din Bucuresti?(si la buget si la cu taxa)

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Ti-as sugera altceva, sunt f putine televiziuni, si-au inchs toate statiile, sunt sute de mii de oameni care se zbat sa-si gaseasca de lucru, televiziunile isi pastreaza oamenii vechi. N-o sa ai ce face cu jurnalismul. Nu vei gasi de lucru, decat daca esti a draq de buna. Programul unui jurnalist pe teren e de 15 ore.