| Amaya a întrebat:

Stie cineva daca este posibil sa te transferi in anul II de la Facultatea de Educatie Fizica si Sport din Iasi ( UAIC ), la UNEFS? Iar daca e posibil, ce pasi ar trebui urmati?

2 răspunsuri:
| Amaya explică:

Nu este pentru mine, ci pentru prietenul meu. Iar el nu poate in momentul acesta sa se intereseze pentru ca nu este in tara ( revine abia in octombrie ). Nu cred ca mai sunt sanse de transfer pentru anul acesta, dar voiam sa stiu daca s-ar putea macar la anul. El cunoaste pe cineva care a reusit sa se transfere din Iasi la UNEFS, dar nu reuseste sa ia legatura cu el. Le-am trimis celor de la UNEFS un mail, dar raspunsul intarzie... Multumesc oricum pentru sfat.

mira
| mira a răspuns:

Ia mai intai legatura cu UNEFS si vezi daca au locuri si te primesc.Intereseaza-te apoi daca facultatea la care esti inscrisa acum iti permite transferul.