| DariusConstantin a întrebat:

Stie cineva daca firma ITO RECRUITMENT este o firma serioasa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Darius!
Si eu sunt interesata sa aflu detalii despre aceasta firma, mi se pare foarte dubios faptul ca cer bani inainte: o taxa de 50 de lire + o suma deloc neglijabila in momentul in care ajungi in UK(''taxa tarifului de mediere este de 200 lire pentru acei care cunosc engleza si se achita prima rata de 50 lire din Romania si a doua rata de 150 lire la sosirea in UK dupa ce primiti contractul de munca.
Pentru candidatii care nu cunosc engleza taxa tarifului de mediere este de 450 lire care la fel se achita in doua rate prima rata de 50 lire se achita din tara si a doua rata de 400 lire se achita la sosirea un UK dupa primirea contractului de munca'').Si mai sunt si alte aspecte discutabile...
Daca ai reusit sa obtii informatii despre aceasta firma sa ma anunti si pe mine.
O zi faina! happy

| cristymary a răspuns:

Buna, ati mai aflat ceva despre aceasta firma? Si eu as fi interesata sa pleca, insa nu am gasit foarte multe infomatii despre ea, desi ei au fost promti la toate emailurile pe care le-am trimis...

| DariusConstantin explică (pentru cristymary):

Nu am aflat mai nimic de firma, tind sa cred ca sunt tepari.