| DomnuDari a întrebat:

Stie cineva daca la Facultatea de Hidrotehnica, Timisoara trebuie sa se dea admitere? daca da, din ce.Sau daca nu, care a fost ultima medie cu care s-a intrat anul trecut.Si alte informatii in plus daca puteti sa imi dati sunt binevenite! Dau fundita la cel mai bun raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Dintre toate facultatile de la UPT, doar la AC, ETC si Arhitectura se da admintere. Celelalte, inclusiv Hidrotehnica, e pe baza de dosar. Asta daca nu au schimbat iarasi regulamentul in ultimele 2-3 zile.

2 răspunsuri:
| 2009hidro2013 a răspuns:

Nu se da admitere si cea mai mica era cam 5 si ceva, dar totul se schimba de la un an la altul. Dar daca ai media peste 6, 50 ai toate sansele de a intra (in caz ca nu te-ai inscris deja).

| 2009hidro2013 a răspuns:

Si daca mai ai ceva neclaritati poti sa-mi zici pentru ca si eu sunt tot la hidro, acum am trecut in anul 2, si daca ai nevoie de ajutor pe mine poti sa contezi.Astept un raspuns daca ai citit ce ti-am lasat acum.