| OoGAGoO a întrebat:

Stie cineva care a fost ultima medie cu care s-a intrat anul trecut la Facultatea de Geologie si Geofizica din Bucuresti?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe site nu sunt afisate aceste informatii. Ca sa afli poti ori sa mergi la secretariat ori sa cauti grupuri pe Facebook si sa intrebi acolo sau sa cauti in arhiva grupului.

Totusi daca esti indecisa in privinta facultatii, sincer si cu riscul sa te superi pe mine, mai bine NU!
Uite cu ce se lauda ei:
"În deceniile următoare omenirea va fi pusă în situația de a alege între epuizarea resurselor naturale ale Pământului sau deprinderea de a le utiliza într-o manieră durabilă.La Facultatea de Geologie și Geofizică vei învăța să faci alegerea corectă"
laughing
Practic de aici nu iesi cu nicio meserie. E ceva foarte incert.
Daca tot vrei pe domeniul asta si sa faci si ceva practic si sa ai mult mai multe posibilitati de angajare, iti recomand o facultate de ingineria mediului.