| AidSim a întrebat:

Stie cineva daca la facultatea de Medicina, Victor Babes Timisoara pentru sectia Asistent Medical Generalist (ASM) se da examen de admitere? Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Dlkee a răspuns:

Nu se da. Si vara-mea este tot la ASM, dar in Fundeni. Si ea nu da! Succes:*

| negat1ve a răspuns:

Pai eu stiam ca la toate facultatile se da examen de admitere, indiferent de localitate sau profil.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Facultatea din Timisoara cred ca e singura facultate de AMG care nu cere admitere, se intra pe baza mediei de bac. Eu am aplicat anul asta si nu am intrat, am avut medie prea mica. Ultima medie a fost de 8, ceva