| mara34 a întrebat:

Stie cineva daca mai exista posibilitatea de-a studia la distanta, respectiv online? Cursurile de liceu ma intereseaza....Nu am terminat clasa a 12-a si m-ar interesa foarte mult. Timpul fiidu-mi limitat, nu am posibilitatea de-a frecventa cursuri de zi sau ff. Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru liceu nu exista forma de invatamant la distanta, doar forma la zi, serala si cu frecventa redusa. Numai bine!

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Nu cred ca se poate asa ceva.Dar poti merge la fara frecventa pentru ca te poti duce numai la teze.Succes!