| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Stie cineva un loc ca lumea in Suceava sau in Iasi unde se fac cursuri pentru croitoreasa? Sau chiar in alta parte, de ce nu? Mai am rude/cunostinte in alte orase. Si as dori mai multe detalii despre curs: cat dureaza, daca trebuie sa venim cu ceva de acasa sau ne da acolo etc? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Poti pune minuta sa inveti si de pe net daca chiar vrei. Iar o masina de cusut decenta gasesti si la mina a doua cu 2-300 RON.