| Unlucky a întrebat:

Stie cineva vreun casting pentru un rol intr-un film/serial in Bucuresti, si sa fie nevoie de o fata de 14 ani?big grin Am cautat pe google da am gasit numai pentru alte varste >.

3 răspunsuri:
| Dianna21 a răspuns:

Daca nu ai gasit pe google nu prea ai sanse sa gasesti thinking Producatorii isi pun mereu pe google daca au vreun rol disponibil. daca nu ai gasit e posibil sa nu fie thinking

| Gabytza123 a răspuns:

Si eu caut ....si nu am gasit nimic sad

| iuliD a răspuns:

Pai o solutie mai usoara, fa-ti cont pe Twist Media Casting, si de acolo completezi formularele pentru cont, si vei primi automat prin email notificari! sper sa te ajute, Funda?