| Bibbbbbbbbb a întrebat:

Stie cineva vreun oras in care facultatea de medicina sa nu ceara examen de admitere la chimie? M-ar ajuta foarte mult raspunsul happy

2 răspunsuri:
| fredi a răspuns:

Targu mureswinking

| pufypuf a răspuns:

Buna draguta. La Tg. Mures stiu si eu. Dar sa stii ca in facultate o sa faci multa chimie. Deci degeaba te feresti acum de ea ca inevitabilul se intampla. Eu am terminat Facultatea de inginerie chimica, deci daca ai nevoie de vreun ajutor te rog sa ma contactezi. Te pup si multa multa bafta