| andreea_4538 a întrebat:

Stiti cumva cum se va face admiterea in 2011 la "Facultatea de Drept si Stiinte administrative" din cadrul Universitatii de Vest, Timisoara? Pe baza de dosar sau examen? Mersi frumos

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu a fost afisata metodologia de admitere 2011, dar cred ca va fi tot ca anul trecut. In anul 2010 a fost pe baza mediei din anii de liceu(fara examenul de bacalaureat), poti vedea aici: http://www.drept.uvt.ro/. Succes si numai bine!