| Dumitrupopa_Danut_1977 a întrebat:

Stiti pe cineva care a plecat in Anglia cu firma Kleimss Global Agenture? Multumesc.

3 răspunsuri:
| oalexandra18 a răspuns:

Pana la urma ati aflat vreunu ceva de ei sau ati fost cu ei? am sunats ie u la ei si am primit oferta au fost foarte amabili si maiu rasp la mii de intrebari nu iau comision inainte dar totusi..am gasit forumuri unde scriau altii ca au fost cu ei dar chiar si asa nu sunt inca sigurahappy voi?

| Petruta_Blanita_1986 a răspuns:

Ma poate ajuta cineva cu detalii despre Kleimss Sibiu?

M-au sunat pentru o oferta de job in Anglia si nu gasesc foarte multe feed-back--uri.

Multumesc.

| alinutzzzzaa a răspuns:

Buna...ai aflat ceva despre firma Kleimss? pentru ca am fost si eu contactata de ei si voiam sa vad daca sunt o firma serioasa sau este teapa