| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun loc de munca unde se cauta personal? imi puteti da o adresa, un site, numar de telefon, ceva?

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Www.ejobs.ro! Cred ca aici poti incerca sa te angajezi. Locuri de munca si eu caut in it momentan dar nu gasesc :(

| rozalia25 a răspuns:

Ar fi bine sa stim orasul si pregatirea pe care o ai. Altfel e mai greu.

| eek a răspuns:

Eu o sa ma duc in octombrie la campania electorala.la pd-l .nu e mare munca de facut. dai fluturasi.lipesti postere.chestii de astea. si se plateste cel mai bine la partidul asta.in plus sunt prezidentialele .deci e ceva serios.am incercat si eu pe bestjobs.ro... da degeaba. din toata joburile la care am aplicat doar de 3-4 ori mi a fost vizualizat cv ul. e o mare teapa cu site urile astea...am auzit si eu pe la altii.ca se lauda lumea ca gaseste joburi pe bestjobs si ejobs. dar nu mi a fost confirmat de nimeni.deci in continuare cred ca e o mare teapa

| ciumpalaku a răspuns:

Vezi mesajul pe care ti l-am dat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta fac la ora 12 noaptea...depun cv-uri pe ejobsad... offff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din bucuresti.primul an de facultate.la IBR(Institutul Bancar Roman)...n.am mai lucrat nicaieri...decat...vreo 3 luni la mama.la munca...am prins cate ceva...am fost asistent de manager...am facut cam toata munca unui manager...gestiune...emitere facturi...etichetare...ambalare...xeroxare...scanare...fax...am raspuns la tel... un fel de secretara...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Utopic.ro angajeaza agenti de vanzari cu comision 10%.
trimiteti un mail daca va intereseaza.winking