| deleu123 a întrebat:

As dori sa stiu unde as putea gasi un surub disjunctor de 7mm.Imi trebuie la stomatolog.Surubu asta il caut de 1 an si nimica.Am cautat pe site-uri care se ocupa cu vinderea produselor stomatologice dar nu am gasit. Daca stiti voi unde as putea gasi acest surub imi puteti lasa o adresa numar de telefon ceva unde sigur il gasesc.Mentionez ca nu ma ajuta cele de 8mm, 9mm si asa mai departe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sorayna a răspuns:

Mi se pare ca sunt targuri de produse pentru ramura asta a medicinei, acolo vin multi producatori si poti sa intrebi la ei. Esti sigur ca exista dimensiunea asta?

| deleu123 explică (pentru sorayna):

Da dar nu am gasti-o pe la producatorii din Romania am de gand sa ma duc la un cabinet privat si sa imi procure ei surubul si ce o sa mai am nevoie.