| Anonimusanonimus001 a întrebat:

Sunt clasa a X a la profil economic, si a venit timpul sa ma gandesc mai departe, as vrea sa merg la facultatea de stiinte economice, pe profilul contabiltate, e cineva care e la cel profil la facultate ( sau a terminat pe profilul acesta), cum e, e greu, e usor, ce materii se fac, despre ce e vorba? Cel mai detaliat raspuns primeste funda. big grin Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca e greu sau usor depinde de fiecare in parte, unuia i se poate parea greu, altuia usor :) Aici poti vedea toate materiile care se fac in facultatea de contabilitate si informatica de gestiune (asa se numeste) in toti anii de studiu http://www.econ.ubbcluj.ro/......stiune.pdf