| zadarlacanul a întrebat:

-Sunt curios şi interesat dacă întradevăr se poate lucra pe calculator de acasă?

2 răspunsuri:
| Quicky a răspuns:

Se poatehappy incearca cu TeamViewer (un mic programel care te ajuta sa "lucrezi" de pe un pc la altul.) ai nev de conexiune bunicica ca sa poti lucra ceva deoarece cateodata mai "ingheata" conexiunea si ai nev de inca un partener care sa fie langa celalalt pc.) mai multe infoo`s counter_strike_2000

| Mara_4734 a răspuns:

Desigur, intra pe libertatea on line si vei vedea o reclama a unui site care-ti propune sa lucrezi acasa pe calculator.