| scoobydoo15 a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a la profil mate-info intensiv si ma gandesc la ce facultate sa dau. M-am gandit sa dau la AFA pentru ca asta imi doresc, insa daca nu intru, ce imi recomandati? (as vrea in domeniul informaticii)

2 răspunsuri:
| nanaspot a răspuns:

Daca iti place informatica te sfatuiesc sa mergi spre o facultate bazata pe informatica. Programatorii sunt cei mai bine platiti. :0]

| DeathDealer a răspuns:

Poti incerca la cibernetica, sau programare. multa bafta! sper ca ti-am fost de folos