| SexyBlue a întrebat:

Sunt in clasa a -11 a si am 168 cm. Problema e ca vreau la academia de politie dar am nevoie de 170 cm si nu stiu daca sa ma pregatesc pentru ca mi-e frica ca nu o sa mai cresc. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Cumperi niste adidasi cu talpa mai groasawinking

| Kogaion a răspuns:

Joaca basket cat poti de mult pana atunci! Macar 2h zilnic, iti garantez ca vei creste cel putin 5 cm!

| AKARA0 a răspuns:

Dă-o dracului de treabă că nu te strâng aia de gat pentru 2 cm.

| Wheizii a răspuns:

Trebuie sa faci niste exercitii speciale, poti sa lucrezi si acasa. Iti las un video cu tot ce trebuie sa faci https://www.youtube.com/watch?v=cx4BxU9n9dc bafta si sper ca te ajuta. Sper sa intri la politie sa ne scapi de nenorocitii astia de hoti.

| 14anonima14 a răspuns:

Practica orice sport care te ajuta sa cresti in inaltime.(volei, baschet, inot...). Bafta! Tata e in politie si a facut multe sporturi cand era mic.

| Constantin_Cristian_1967 a răspuns:

Practica baschet, volei...