| Joker3134 a întrebat:

Sunt oameni care renunta la IT ca e prea greu?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca la IT abandonul scolar e mai scazut decat in celelalte facultati. Asta pentru ca trebuie sa ai niste cunostinte de baza la admitere, sa stii cu ce se mananca. In general oamenii merg pe asta pentru ca sunt pasionati si se descurca.

| RAY a răspuns:

Tara asta are nevoie de persoane ca tine, astfel vom fi la putere mereu, semnat dancila

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, cei ca tine. happy

| unvecin a răspuns:

Da. Sunt.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

As paria ca nu stii la ce te referi. Nu vad ca ai fi exprimat despre ce este vorba prin sintagma aia...

| PuyaTimonel a răspuns:

Da, si din motivul ca nu le place.