Întrebare recomandată | Gogoasa24 a întrebat:

Sunt singurul care este speriat ca dupa ce se angajeaza nu o sa faca ceva bine sau nu o sa stie si o sa ma dea afara?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E bine să ai o doză de stress, inseamnă că-ți pasă

| Wr3nch a răspuns:

Man, e normal sa gresesti. Pentru un lucru minor nu te da nimeni afara. Si de invatat te invata ei. Acum no, daca iti explica sa nu uzi PC-ul si tu versi suc pe el clar ca nu o fie binelaughing

| ℓαυяα a răspuns:

O sa înveți pe parcurs happy nu toți angajatorii angajează persoane cu experiența.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Vrei sa fii dat afara?
scoti tray-ul de la unitatea optica (eject) si apoi iti pui cafeaua pe el, ca doar e suport de cafea big grin

| TheCrusader a răspuns:

Nu, e normal daca esti incepator. Dar ai sa vezi ca cu timpul ai sa te acomodezi.

| andreiminion a răspuns:

E normal sa mai gresesti, nimeni nu este perfect.Cu timpul o sa inveti si o sa te obisnuiesti.

| Aricel650 a răspuns:

Nu te simți îngrijorat. Uite să îti spun o poveste. Eram la fotbal la Inter Galaxy și îmi era frică de Gruia (antrenorul) fiecare meci îl jucam prost cu frica la Gruia și tatălui meu. Dar într-o zi mi-am zis să se termine povestea și nu mai fiu așa speriat. Și asta am făcut.
Încă mai continui fotbalul și îmi place ce fac FĂRĂ FRICĂ.(am 11 ani) Deci dacă vrei să te angajezi fă-o fără frică, deoarece frica te va face să te gândești la griji de genul de care ai scris tu. Încă ceva - nu uita să iti placă ce faci OK? Sper că te-am ajutat! Ciao!