| x_8127 a întrebat:

Sunt tanar pensionar, am 44 ani si am nevoie de un venit suplimentar.Nu am stiut niciodata sa fac bani, altfel decat muncind.Am nevoie de bani si sunt putin dezorientat, nu stiu ce sa intrepind.
Asa ca astept orce sugestie, oferta, sfat, venit din partea celor cu orizonturi mai largi ca ale mele.Ideal ar fi o oferta de munca la domiciliu.
Mentionez ca in ce priveste, partea net-calculatoare, sunt incepator si nici nu vorbesc limba engleza.
Exclud din start orce oferta de tip Oriflame si nici nu vreau sa stau in fata calculatorului ore intregi pentru cativa centi.
In rest...sunt un tip serios, onest, dornic de munca si pentru asta am tot timpul la dispozitie.
Multumesc frumos pentru eventualele raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| riana36blue a răspuns:

Care este meseria de baza?

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ati putea sa dati un anunt in ziar, sa oferiti meditatii(daca va pricepeti), sa coaseti ceva.Depinde acum la ce va priecpeti si dvs.Ati mai putea sa ajutati vecinii contracost cu diverse lucruri de ex ceva in elecrticitate, mecanica...

| foxi a răspuns:

Fa ce stii celmai bine! ce ai facut pana acum, dar privat!

| justbelieve a răspuns:

Poti sa faci bani, nu multi(dar decat deloc)pe net, citind mail-uri.eu am facut.trebuie doar sa te inregistrezi si apoi o sa-ti trimita ei mail-uri si trebuie sa dai click pe ele.mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| x_8127 explică:

Asta e problema: meseria mea de baza este legata de hidrometalurgie(operator)si in zona in care locuiesc nu exista intreprinderi de acest gen.

| icekobra a răspuns:

Aici daca te starui faci bani buni http://vktarget.ru/? ref=894178

| biancha a răspuns:

Ati putea da anunt in ziar!:X.