| Anonim20000000 a întrebat:

Tehnicienii dentari câștiga bine? Cat de greu îți găsești loc de munca?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In uk se cauta dentisti ca painea calda, salariu de 87, 000 lire pe an din care ramane in mana dupa taxe cu 59.109 lire si lunar 4.880 lire

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cabinetul dentistului care ii ofera loc de munca, intre 2000 si 4000 lei pentru un tehnician cu experinta.
Loc de munca gasesti destul de greu, fiindca nu nu toate cabinetele stomatologice au tehnicieni dentari.