| Aurelian_Ştefan_1995 a întrebat:

Termin anul acesta profilul comert, specialitate "tehnician in activitati dr comert", unde m.as putea angaja? Adica ca ospatar as putea vara?

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, poti ospatar pe vara!winking

| AndreeaAndree1514 a răspuns:

Buna! Cu specialitatea ta te poti angaja in magazine gen Kaufland/XXL/Lidl sau alte magazine de acest gen. Pentru a lucra ca si ospatar ai nevie de calificarea de lucrator in alimentatie publica.

| Vlad_Andreica_1997 a răspuns:

Nu te duce ca ospatar du-te mai bine indtr-un magazin ca e mai bine