| Bibicu_Jessy_1990 a întrebat:

Termin profilul filologie in curand :d imi recomandati o facultate pe care o pot urma? sunt foarte confuza...

Răspuns Câştigător
| quiria a răspuns:

Facultatea de Litere, Facultatea de Limbi Straine.Axeaza-te pe limbile straine ca astea se cauta acum.Mult succes Jessy!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Daca vrei filologie poti pormo sa dai la actorie cum fac si eu big grin

| anapricopi76 a răspuns:

Buna,mergi tot pe profil, poti alege facultatea de litere.

| Feuerräder a răspuns:

E trist că te ghidezi după recomandări pentru un lucru care ţine strict de preferinţele, alegerea şi viitorul tău.