| Copilaaa a întrebat:

Cu profilul de,, filologie" pot urma orice facultate?

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Poti urma orice facultate dar iti va fi greu la anumite profile pentru ca exista posibilitatea sa dai examen de admitere la facultate la un obiect pe care nu l-ai facut si iti va fi greu dar se poate rezolva cu meditatii.

| BiancaMrrr a răspuns:

Nu chiar, de exemplu nu poti urma facultatea de medicina sau cele bazate pe matematica, fizica etc.

| OnlyWeed a răspuns:

Cam da.dar unele necesita cam multa matematica si e cam grav avand in vedere ca nu v-ati axat pe ea in 9-12happy.din propria experientahappy

| OnlyWeed a răspuns:

Cam da.dar majoritatea necesita matematica..si avnd in vedere ca in 9-12 nu prea s-a facut este cam greu.ti-o spun din propria experientahappy