| lucas_6655 a întrebat:

TPU am o problema mare:maicamea m-a pus sa aleg o activitate extra scolara deci va rog ajutati-ma dati-mi si mie un sfat de ce as putea sa fac. ca sa va fie mai usor cam asa sunt eu:pitic am 1, 35 nu am ureche muzicala ma pricep la fotbal si sunt destul de bun la sporturi si nici cu actoria nu ma descurc deci va rog helllllllppppp!

Răspuns Câştigător
| Wonderland a răspuns:

Dans, poate baschet ca sa mai cresti (fara ironie), desen sau patinaj sau inot

1 răspuns:
| vladutz_4736 a răspuns:

Handbal, ce varsta ai?