| AwayOfLiving a întrebat:

TV si comedy central. Stiti un forum sau ceva, cineva care poate sa ma ajute cu politica televiziunilor. As vrea sa postez niste filme de pe tv cum pot sa fac un contract sau sa primesc acordul lor?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai voie sa difuzezi filme facute de alte companii de televiziune, decat daca le platesti celor care au facut filmul multe mii de dolari si capeti licenta de difuzare.

| AwayOfLiving explică (pentru Violleta2022):

Emisiune vreau

| Violleta2022 a răspuns (pentru AwayOfLiving):

Mergi la o televiziune si inchei contract cu ei, platind cateva mii /sau milioane de dolari, conform contractului de difuzare!