| Insurgent a întrebat:

Un roman poate ajunge wrestler?

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

De ce sa nu poata? laughing

| Laura a răspuns:

Stiti ca in WWE (ce vedeti voi la TV), sunt actori, nu? thinking

| Insurgent explică:

Nu stiulaughing

| lovenotsex a răspuns:

Da.Bineinteles nu e ceva imposibil. Dar nu au prea fost romani asa de buni actori de gen lupte contact, pentru ca asta reprezinta a fi wrestler. Din cate stiu sunt cativa, dar in diviziile de amatori sau particulare.Trebuie sa fi bun si sa ai noroc sa ajungi printre cei mai buni. Evident sa fi foarte bun.

| GdX a răspuns:

Am impresia ca deja sunt cativa romani wrestleri dar inca nu sunt asa de buni incat sa ajunga in WWE.

| Fly2Sky a răspuns:

Pai da.Fiecare om de pe aceasta planeta are dreptul.In plus a existaat mai demult un roman wrestler ce se numeste ion croitou. Funfa PLz!

| CookieDiamond a răspuns:

Singurul roman care a fost wrestler a fost Ion croitoru dar el a murit.
el a fost dinainte lui Hulk Hogan big grin

| ovidiu2001 a răspuns:

Ioan croitorul a avut centura wwe