| mayweather01 a întrebat:

Unde pot vedea rezultatele admiterii la liceu Dolj? Fundabig grin

7 răspunsuri:
| Mimino a răspuns:

Rezultatele la Evaluarea Nationala din judetul DOLJ le gasesti aici (e vorba de site-ul edu, sursa din care, de regula, sunt preluate informatiile de catre celelalte site-uri) : http://prep-adm2012.cloudapp.net/Ierarh/RapoarteJ.aspx?jud=18

| GroparuVesel a răspuns:

Pe un site.

| mayweather01 explică:

Ce site?happy

| Alexandra8426 a răspuns:

Http://www.isj.dj.edu.ro/down/note/ierarhia_admitere2012_dolj.pdf aici poti vedea si pe unde te situezi, sa vezi a cata esti pe judet. Succes! funda?

| oli12 a răspuns:

Pe isj dolj da se afiseaza pe 15 parca.

| Iubeste_GabytsSa_1998 a răspuns:

Poti sa te uitii pe usa de la scoala sau sa intri pe siteul asta "Admitere 2012"!:*