| Biancaaa2000 a întrebat:

Cine imi poate da linkul cu rezultatele admiterilor la liceu 2014 dolj happy FUNDA

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În SFÂRŞIT, s-au afişat rezultatele pe edu.ro - vezi linkul oficial :
http://prep-adm.cloudapp.net/DefaultI.aspx

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

De obicei apar pe edu.ro.Eu de acolo am aflat la ce liceu am intrat.Dar nu e cam devreme? Esti sigura ca au aparut deja? Poti sa iti intrebi prietenii, poate stiu ei cate ceva. Si succes ca si boboaca laughing Am fost acolo, am trecut prin asta laughing

| SuneteDeChitara a răspuns:

Rezultatele admiterilor se afiseaza pe edu abia dupa 4 iulie.

| Etelca a răspuns:

Rezultatele nu s-au afisat pe netwinking

| Yuzoo a răspuns:

Cauta pe ISJ Dolj, acolo apar.

Răspuns utilizator avertizat