| celmaitare a întrebat:

Unde sa ma angajez in timpul facultatii ceva part-time. mi-am depus ceva-ul pe ejobs dar nu am experienta si cred ca din acest motiv nu ma contacteaza... unde sa ma duc si unde sa mai caut?

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Ia un ziar, uita-te pe site-ul agentiei jud. pentru ocuparea fortei de munca. Si mai sunt la unele magazine anunturi ca angajeaza personal, incearca si acolo.

Poti incerca si ca promoter, la asta nu prea se vrea experienta.
Succes! Oricum acum este greu si pentru un absolvent sa se angajeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici o oferta! http://raus-mandura.mandurarep.com/b_index.php Nu e scump si poti sa o faci usor pentru ca e doar pe net!