| mamasiita a întrebat:

Va place titanicul sau avatar nu am vazut dar as vrea sa stiu cum sunt

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Amandoua sunt bune --- amandoua "storc" lacrimi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut doar avatar. S-ar putea sa-ti placa si titanic.Asta e parerea mea faci cum vrei.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Ambele filme au avut un succes extrordinar.caci la baza a fost un regizor de nota 10 jmes Cameron. Titanicul cred ca isi merite locul printre cele mai romantice filme din toate timpurile, cu toate ca filmul este di anul 1997 efectele speciale par foarte moderne, coloana sonora este de-a dreptul extraordinara ( este cantata de Celine Dion )... de actori ce sa mai vorbim Leonardo di Caprio si Kate Winslet au ceva chimie intre ei... cred ca m-am cam prea lungit scuze m-a cam luat valul. In concluzie titanic este un film minunat, merita vazut, nu vei regreta nici o secunda.

Avatarul este un film Stintifico-Fantastic de la cap pana la coada...99% e imaginatia apoi 1% realitate, dar este un film plin de actiune si de aventura ce te tine in suspans in fiecare clipa.

Atat Titanicul cat si Avatarul se numara printre filmele mele preferate, dar dupa mine Titanicul e mai bun ca Avatarul.
Vizionare placuta!

| DonyHD a răspuns:

Nu credeam ca mai este cineva care nu a vazut filmul Titanic laughing ma rog, da amandoua sunt niste filme foarte bune regizate de acelasi regizor(James Cameron) si sunt primele 2 din topul filmelor cu cele mai mari incasari din istorie. Avatar e pe 1 iar Titanic pe 2. funda?batting eyelashes

| mamasiita explică (pentru DonyHD):

Dar eu am 10 ani cand naiba vroiai sa il vad?

| Ncl_9813 a răspuns:

Sunt amandoua file foarte bune,bine realizate,dar mie imi place cel mai mult Titanicul pot spune chiar ca e filmul meu preferat adica e de dragoste,cu putina drama,supans,toate cele, oricum nu cred ca va mai reusi cineva sa faca un alt film mai interesant si mai frumos ca acest film, merita vazut.Cat despre Avatar si el este despre tragoste partial dar e mai mult de domeniu SF a luat si oscarul parca, dar stiu sigur ca a luat multe premii.Vizioneaza-le pe amandoua merita!

| Spongeebob a răspuns:

Titanic este un film oarecum romantic, dramatic iar Avatar este S.F, aventuros cu personaje bizare din alta lume.
Amandoua sunt bune depinde ce gen de film iti place.

| SilviiixD a răspuns:

Parerea mea este ca:titanic nu se poate compara cu avatar pentru ca in avatar e S.F iar in titanic complet altceva eu zic mai bine sa te uit la ele nu poti sa iti dai seama din raspunsurile altora