| baiatuucupizzza a întrebat:

Va rog mult cei care sunteti pe cosmote si aveti minute bazaiti pe omu asta ma bazaie intruna sunati cu ascuns va rog spunetii ca sunteti andrei eu nu il cunosc mi-a zis ca am castigat 10000 de euro si o plasma tv si sa iau cartele in valoare de 80de euro am luat si mi-a cerut codul de reincarcae nu i l-am dat si nici nu o sa il dau!

Răspuns Câştigător
| LARISA_3366 a răspuns:

Nu cumpara nimic. asa a patit si niste vecini de ai mei. au cumparat cartele in jur de 100euro si iau dat codurile. pana la urma nu sau ales cu nimic.
tu stai linistit si nu-i mai raspunde la telefon.
bafta multa in continuare

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Si tu si el sunteti bazaiti la cap.Inchide telefonul si gata.

leonardk
| leonardk a răspuns:

De obicei din puscarie suna undivizi de genul asta. Sub nici o forma nu-i da coduri de reancarcare. Ai uitat sa scrii numarul lui de telefon, in caza ca cineva vrea sa-l "bazaie".

| hax0r a răspuns:

Http://www.adrianvrauko.net/apeluri-si-mesaje-de-tip-frauda.html tepele astea is vechi am patit si eu l-am raportat direct. iti recomand sa-i dai nr la politie urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa te faca de bani.ori e un cocalar care te stie, ori un detinut din puscarie asa cum am patit si eu.la mine era un var inchis pentru crima.ai grija, ca pe telefon nu se fac pomeni si talharii.